AcasaPortalCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

Lucrurile pe care nu le suportati

In jos 
AutorMesaj
Kiari
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 07/01/2008
Varsta : 28
Localizare : Nicaieri,calatoresc...

MesajSubiect: Lucrurile pe care nu le suportati   Dum Ian 20, 2008 9:07 pm

Buun,fiecare avem lucruri care ne plac foarte mult,insa,totusi,avem si lucruri care ne displac...Am creat acest topic pt a ne spune,ce nu suportati..:D
-->Lucrurile care pe mine ma enerveaza: Cei care se dau mari,oamenii mincinosi,Nicoleta Luciu,Oana Zavoranu :P,laudarosii,tradatorii,fricosii,cei care fac pe prostii ,cei care se cred "cool",cei care fac zgomot(nu suport galagiaX(),barfitorii(X(),ipocrizia,sa mi se interzica anumite lucruri,"tatele" de la colt de strada care de abia asteapta sa faci cv si imediat acel lucru ajunge peste tot(la tara,de aceea urasc tara si nu suport sa merg acolo),plictiseala,sa fiu comuna,pe cei care cred ca stiu totul,uitucii,vata de zahar(hate),stafidele,drumurile in constructie,muzica data la maxim la o masina[anumite mel.](si te pomenesti ca e vreo manea* sau masina este vreo Dacia din '85 chiar ca..),lingusitorii,reclamele de o jumatate de ora...si lista contiuna la nesfarsit..
Acuma spuneti si voi care sunt acele lucruri ( mici sau mari ) care nu le suportati ,care le gasiti pur si simplu enervante pana la nivelul in care ati face orice.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://world-of-anime.forumgratuit.ro
anime_emo_girl
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 21/01/2008

MesajSubiect: Re: Lucrurile pe care nu le suportati   Sam Ian 26, 2008 10:36 pm

cu nu-mi place:aroganta,dezordinea,oamenii care se dau mari,egoismul,nesuferiti,insultele,reclamele care se dau in timpul unui film,cand mi-e foame,orochimaru,notele mici de la sc...cam atat
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
narkasi
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 02/02/2008

MesajSubiect: Re: Lucrurile pe care nu le suportati   Sam Feb 02, 2008 7:08 pm

CE NU MI PLACCE : barfitori , manelisti , aia care is smecheri , notele mici , konohamaru , nerecunoscatori , tradatori ,popuri-le , sa fiu enervat , sa astept ore in sir la o coada , sa se ia curentul, sa fiu fortat sa mananc ( in unele cazuri ) s.a. gambabuta
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Lucrurile pe care nu le suportati   

Sus In jos

Lucrurile pe care nu le suportati
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Unrelated :: Diverse-
Mergi direct la: