AcasaPortalCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

Ce personaj din anime-uri va reprezinta?

In jos 
AutorMesaj
Kiari
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 07/01/2008
Varsta : 28
Localizare : Nicaieri,calatoresc...

MesajSubiect: Ce personaj din anime-uri va reprezinta?   Dum Ian 20, 2008 9:39 pm

Ce personaj din anime-uri te reprezinta?Ei bine pe acest topic (daca vreti)pune-ti o imagine a unui personaj dintr-un anime care va reprezinta.Si,as vrea,sa argumentati de ce credeti ca respectivul personaj va reprezinta:)
Pe mine cred ca ma reprezinta la caracter Kakashi si Sasuke(chiar daca sunt fata:P)
Deoarece imi place sa ignor oamenii care incearca sa ma enerveaze ( Kakashi pe Gai) , sunt mereu calma si ma gandesc de 2 ori inainte sa fac ceva ,nimeni nu stie ce se "petrece in mine"(Ca si Sasuke) dar nu sunt asa dornica de putere lasand sentimentele de-o parte cum face Sasuke!
Niciodata nu o sa imi uit prietenii desi acum nu mai simt aceleasi sentimente pt ei si o sa incerc sa nu ranesc moral pe nimeni.:P
..ok,acum astept sa vad cine credeti ca va reprezinta pe voi...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://world-of-anime.forumgratuit.ro
anime_emo_girl
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 21/01/2008

MesajSubiect: Re: Ce personaj din anime-uri va reprezinta?   Sam Ian 26, 2008 11:37 pm

poi cred k seman cu Sasuke(sunt fata)...pt k nu ma enervaz prea usor....am rabdare multa...nu prea bag lumea in seama...doar prietenii sunt bagati in seama...sunt printre primii copii in cls....sunt ganditoare mai mereu...nu renunt niciodata....nu ma las pana cand ce vreau nu e facut....cam atat
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Akane-chan
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 07/04/2010
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Ce personaj din anime-uri va reprezinta?   Mier Apr 07, 2010 11:04 pm

Nu stiu ce sa spun..probabil am ceva in comun cu Ai Enma Nu-mi place sa spun mai mult decat trebuie,sunt razbunatoare(nu sunt mandra dar nu-mi pot schimba caracterul asa de usor),sunt foarte 'teapana' uneori(nu ai cum sa extragi nici o fata care sa redea o stare de spirit concreta).Si poate cu Naruto din fatul ca incerc sa-i ajut mereu pe altii ..si ..da..esecul..nu primesc nimic si raman cu ochii in soare..ooo si sa nu uit ca ma descurc mult mai bine ca el pe plan intelectual..I think it's all...
bravisimo
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce personaj din anime-uri va reprezinta?   

Sus In jos

Ce personaj din anime-uri va reprezinta?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime Discussion :: Anime in general-
Mergi direct la: