AcasaPortalCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

Hellooo ^-^

In jos 
AutorMesaj
^Make_a_wish^
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 30/04/2008

MesajSubiect: Hellooo ^-^   Mier Apr 30, 2008 5:23 pm

salz to all ...sunt alexandra....din ploiesti...si am 14 ani cred(asta daca nu m-a rapit un extraterestru si mi-a sters memoria )
Poi...despre mine...Is fana anime...In spercial..mie lene sa insir :alert: :utyuu: ...noah hai sa zic...Poi Naruto(First Love )..Death Note(second..),Yu Gi Oh si Yu Gi Oh GX, Inuyasha,a...Hai ca sunt destule mie lene sa zic mai multe
Altele despre mine...sa zicem ca imi place literatura...(cat decat)...nu imi place gramatica pt ca ne da profa teste cam dificile(ori is eu tuta si nu pricep nimic )...Poi...imi place sa forumez...sa stau pe mess...sa ies pe afara cu prietenii....Si in spercial sa fac teme...Gluneam ...Asta e exact ce urasc ...
Ce altceva as mai putea spune despre mine...Ador forumurile(aproape toate hm )...My favs...nu spun ca cica fac reclama..desi se stiu si se cunosc ..Nu conteeaza...
Ce urasc....Prostia pe lume ...Hate that a looooottt ....ce altceva...Poi mai urasc persoanele inganfate...sau persoanele care ma fac sa plang...Sper ca nu e cazul celor de fata...Stiti cum se zice...:Persoanele de fata se exclud
Si cam atat...Mie cam lene sa scriu mai mult ..Si ... ar mai fi ceva totusi...
Braaaavo pt forummmm....E SUPER ...imi place mult ...MUlt succes in continoare
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
sHURIKEn
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 27/11/2008
Varsta : 22
Localizare : Bachau:X:X:X:X

MesajSubiect: Re: Hellooo ^-^   Joi Noi 27, 2008 8:00 pm

Salut Alexandra (pot sa-ti zic ale? ) imi poti da si mie in ID de messenger si asi vrea sa stiu ce personaje din naruto iti plac ? in plus vreau si eu sa stiu cum il cheama pe extraterestrul caretzi-a sters memoria lol
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://narto-kun.time2forum.com

Hellooo ^-^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime Gravity Forum :: Academy Registration-
Mergi direct la: