AcasaPortalCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

Parerea voastra despre anime

In jos 
AutorMesaj
anyoka
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 04/01/2008

MesajSubiect: Parerea voastra despre anime   Vin Ian 04, 2008 2:43 pm

Desi poate nu tuturor le surade ideea unei idile intre doi baieti, mie mi-a placut destul de mult acest yaoi.Grafica si coloana sonora sunt excelente, openingul imi place foatre mult, iar ideea animeului chiar e frumoasa.Admir de asemeni faptul ca nu contine "scene", iar in ciuda acestui fapt evidentiaza importanta sinceritatii si calitatea de a recunoaste ceea ce simti chiar daca ceilalti ar putea sa nu fie de acord cu acele sentimente.

Deci, voi ce parere aveti?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
blackcatme
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 13/01/2008

MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre anime   Dum Ian 13, 2008 4:11 pm

este animeul meu preferat, pur si simplu il ador
tema acestui anime este cea care ma incanta: muzica
din prima clipa am stiut k-mi va placea
Sus In jos
love_yuki_eiri
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 18/01/2008
Varsta : 26

MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre anime   Vin Ian 18, 2008 9:45 pm

Gravitation este primul shonen-ai pe care l-am vazut..si a ramas anime-ul meu preferat.Grafica mi se pare excelenta,culorile sunt "vii",iar personajele au trupurile bine-proportionate.Povestea dintre Yuki si Shuichi este foarte romantica,dar si amuzanta.Ei sunt sarea si piperul anime-ului.Practic,Yuki nu poate sa traiasca fara Shuichi si viceversa.Soundtrack-ul este bun...pot sa spun ca este chiar foarte bun.Defapt,toate melodiile sunt incantatoare.Si mai ales...perfectul si incantatorul de Eiri...personajul meu preferat!
Sus In jos
narkasi
Student Academi
Student Academi

Data de înscriere : 02/02/2008

MesajSubiect: animeiul meu preferat   Dum Feb 17, 2008 4:13 pm

Animeiul meu preferat este naruto fiind ca imi place ce calitati de nija au uini de acolo si cata sete derautate au demoni, cu toti au ceva incomun , adica sa fie hokage sau sa fie foarte tari . DAr mai imi plac si de cei cu trecut ingrozitor ce sau credinatat razbunari pe cei care leau chinuit copilaria( cum ar fi sasuke care na mai avut parinti dincauza tiranului de itachi ).Si imi mai place yo-ghi-o-gx si ful metal panic . DAR CEL MAI MULT NARUTO .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Parerea voastra despre anime   

Sus In jos

Parerea voastra despre anime
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime Discussion :: Gravitation-
Mergi direct la: